eudesigns

Získejte finanční podporu na průmyslový design díky programu Design Credits!

V oblasti průmyslového designu je klíčové držet krok s inovacemi a neustále se zlepšovat. Vývoj nových produktů, design obalů nebo zlepšování stávajících výrobků může být však nákladný a často si ne každý může dovolit zaplatit profesionální služby průmyslového designéra. Naštěstí existuje řešení: program Design Credits od CzechTrade a Ministerstva kultury.

Co je to Design Credits?

Design Credits jsou finanční podpora, kterou mohou získat malé a střední podniky nebo jednotlivci na podporu svých projektů průmyslového designu. Podpora je poskytována v podobě náhrady nákladů na služby profesionálních návrhářů a konzultantů, kteří pomohou s vývojem nových produktů, zlepšením stávajících produktů, designem obalů a podobně.

Podmínky finanční podpory

V rámci programu Design Credits je možné získat až 50% nákladů na služby průmyslového designu, a to v maximální výši 200 000 Kč. Finanční podporu mohou využít jak malé a střední podniky, tak i velké firmy, které splňují určité kritéria. Podpora je určena pro projekty realizované na území České republiky.

Pro získání podpory je potřeba vyplnit žádost a předložit projekt, který bude hodnocen odbornou komisí. Hodnocení bude zohledňovat inovativnost a kvalitu projektu, jeho potenciál na trhu a ekonomickou udržitelnost. Pokud bude projekt vyhodnocen jako inovativní a kvalitní, může být podpořen finančním příspěvkem až do výše 50% z nákladů na služby průmyslového designu.

Jak Vám můžeme pomoci?

Projekt Design Credits může tedy být velkou pomocí pro Váš projekt. Profesionální služby průmyslového designéra Vám mohou pomoci vylepšit výrobky, zlepšit jejich prodejnost a získat konkurenční výhodu na trhu. Při spolupráci s naší firmou na tvorbu tvého projektu průmyslového designu můžeš využít možnost získání finanční podpory Design Credits, jelikož patříme do databáze designérů CzechTrade a splňujeme veškeré podmínky.

Pokud máte zájem o spolupráci na projektu průmyslového designu a využití programu Design Credits, neváhej nás kontaktovat a domluvíme se na dalších krocích.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
Scroll to Top